28-11-2018

Mijlpaal; onze school wordt Kindcentrum!!

Met ingang van 1 januari 2019 kunt u bij ons op school ook terecht voor flexibele buitenschoolse opvang, voor kinderen van 2 t/m 12 jaar. Vanaf dat moment mag onze school zich Kindcentrum Hoogholtje noemen en daarmee verkrijgen we een unieke positie in Wehe den Hoorn.

Om dit te realiseren gaan wij intensief samenwerken met Tamariki; een stichting die kinderopvang verzorgt, in de breedste zin van het woord, op diverse locaties in Groningen en Drenthe.  Tamariki is nauw verbonden aan de primair onderwijs stichting Primenius, waaronder ook het Hoogholtje valt, en brengt school en kinderopvang in de wijk samen. Op deze manier wordt er voorschoolse-, naschoolse en vakantieopvang geboden binnen een cultuur die hetzelfde is als op onze school. En dit zorgt weer voor rust, veiligheid en een doorgaande lijn.

Bent u nieuwsgierig geworden of wilt u meer informatie? Dan bent u natuurlijk van harte welkom om een kijkje te komen nemen op onze school. Hiervoor kunt u een afspraak maken met de Teamleider, mevr. J. Wilthof op telefoonnummer: 0595-571327

Voor meer informatie over de BSO kunt u van maandag t/m donderdag bellen met Marissa Bol van Tamariki, telefoonnummer: 0591-724110

Indien u al besloten heeft om uw kind aan te melden, dan kan dat ook via de website:

https://www.tamariki.nl/aanmelden